Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

dek_1Privatklinikker:​

Als Tandpleje

Louisegade 5

6440 Augustenborg

74 47 11 09

louisegade5@gmail.com

Dentist.dk-Augustenborg

Elmevej 1

6440 Augustenborg

74 47 11 05

augustenborg@dentist.dk

www.dentist.dk/augustenborg

​Tandlæge Kimmo Karstoft

Ulsnæs 6.1.1

6300 Gråsten

74 65 10 15

k@rstoft.dk

​Helle Holm

Borggade 1

6300 Gråsten

74 65 00 44

Tanddoktoren@shiningsun.dk


Godt Smil
Perlegade 48
6400Sønderborg
44224121
sonderborg@godtsmil.dk

Tandlæge Mette Alfast Aps

Mads Clausens Vej 13

6430 Nordborg

74 45 10 35

Klinik@mettealfast.dk

www.mettealfast.dk

​Tandlægehuset Høruphav

Tdl. Rui Mota

Søndre landevej 214

6470 Sydals

74 41 52 30

tandlaegeklinik.hoeruphav@gmail.com

Tandlægerne Carlsson og Klein

Perlegade 30

6400 Sønderborg

74 42 37 30

reception@tand-laegen.dk

www.tand-laegen.dk

Flemming Kock Aps

Kongevej 34

6400 Sønderborg

74 42 10 85

k2@flemmingkock.dk

www.flemmingkock.dk

Fremtidens Tandlæge

Asylvej 13

6400 Sønderborg

74 42 66 16

info@fremtidens-tandlaege.dk

www.fremtidenstandlaege.dk

Tandlæge Camilla Kolbeck

Kongevej 80A

6400 Sønderborg

74 42 20 93

tdl@camillakolbeck.dk

​Lone Bruun

Mølby 2

6400 Sønderborg

74 43 43 83

Tandlone@mail.dk

​Per Østerballe

Jernbanegade 28. 1.sal

6400 Sønderborg

74 43 00 90

Jernbanegade28@mail.dk

​Sønderborg Tand
Tdl. Niels Carl Freksen

Ringgade 175

6400 Sønderborg

74 42 34 22

klinik@sonderborgtand.dk
www.sonderborgtand.dk

​Tandlægerne Sundhedshuset

Ringgade 168 1.sal

6400 Sønderborg

74 42 41 63

Tandlaegerne@sundhedshuset.info

www.sundhedshuset.info

Tom Lykke Gregersen

Perlegade 13 1.sal

6400 Sønderborg

72 42 84 42

tandlaege@perletand.dk

www.perletand.dk

​Sønderborg Kommunale Tandpleje:

​GråstenEngparken 4

6300 Gråsten

88 72 41 88

TKGrasten@sonderborg.dk

www.sonderborgkommune.dk

Nordborg

Luffes Plads 4

6430 Nordborg

88 72 41 89

TKNordborg@sonderborg.dk

www.sonderborgkommune.dk

Humlehøj Skolen

Stråbjergvej 5

6400 Sønderborg

88 72 41 85

TKHumlehoj@sonderborg.dk

www.sonderborgkommune.dk

Tandreguleringshuset

Stråbjergvej 5

6400 Sønderborg

74 45 10 40

rec@sonderborgtand.dk

www.sonderborgkommune.dk

Kæbekirurgisk afd. Sydvestjysk sygehus

SVS-kaebekir@svs.regionsyddanmark.dk

Jens Jørgen Thorn

Jens.Thorn@svs.regionsyddanmark.dk

Odense OUH

Kæbekirurgisk afdeling

ode.k@rsyd.dk

All rights reserved TandlægeSelskabet Alssund