Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Medlemsliste​

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Mette Alfast

Gade: Søbakken 6

Postnr. og by: 6430 Nordborg

Telefon:

E-mail: klinik@mettealfast.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Lilian Nicolaisen

Gade: Jens Jessensvej 6

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: andersenlillian@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Sandra Kjær

Gade: Chr. den II's gade 1, 1.th.

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 3834 0847

E-mail: frihedsalle22@gmail.com

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Lone P. Bruun

Gade: Mølby 2

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: marstal@ofir.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Therese Bruun-Jensen

Gade: Osterkamp 115

Postnr. og by: 24983 Handewitt

Telefon: 28943166

E-mail:therese.bruunjensen@gmail.com

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Inger Buchwald

Gade: ​Elmegade 1

Postnr. og by: 6440 Augustenborg

Telefon: 74471105

E-mail: augustenborg@dentist.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Lotte Carlsson

Gade: Sørens Møllevej 13, Asserballeskov

Postnr. og by: 6440 Augustenborg

Telefon:

E-mail: carlsson@tand-laegen.dk

Titel: Tdl

P/K: K

Navn: Annette Darkwa

Gade: Hirschbogen 6

Postnr. og by: 24983 Handewitt

Telefon:

E-mail: ​annette.darkwa@googlemail.com

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Tobias Eggert

Gade: 

Postnr. og by:

Telefon:

E-mail: ​​​eggert-t@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Niels Carl Freksen

Gade: Ringgade 175, 1.

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 74423422

E-mail: freksen@sonderborgtand.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Tom L. Gregersen

Gade: Perlegade 13, 1

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 7442 8442

E-mail: ​tandlaege@perletand.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Kirsten Hauge

Gade: Kongevej 80A

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: thl@haugelehmann.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Pernille Christiane Haunsø

Gade: Irmingersvej 5

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: pernille@haunsoe.dk

Titel: Tdl

P/K: Pe

Navn: Birgit Heisterberg

Gade: Toftehøj 5, Høruphav

Postnr. og by: 6470 Sydals

Telefon:

E-mail: heisterberg@stofanet.dk

Titel: Tdl

P/K: P​

Navn: Helle Holm

Gade: Borggade 1

Postnr. og by: 6300 Gråsten

Telefon:

E-mail: ​tanddoktoren@shiningsun.dk

Titel: Tdl

P/K: K

Navn: Jane Elmgreen Boysen

Gade: Stjerneparken 27

Postnr. og by: 6300 Gråsten

Telefon: 22837939

E-mail: jho0@sonderborg.dk

Titel: Tdl

P/K: P​e

Navn: Elizabeth Haar

Gade: H.C. Ørstedsvej 15

Postnr. og by: 6430 Nordborg

Telefon:

E-mail: ​ehaar@danbonet.dk

Titel: Tdl

P/K: K

Navn: Nanna Jürgensen

Gade: Humlehøj klinikken Stråbjergvej 5

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 21828296

E-mail: nannajurgensen@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: Pe

Navn: Bent Ove Jørgensen

Gade: Louisegade 5

Postnr. og by: 6440 Augustenborg

Telefon:

E-mail: ​bentogkirsten@mail.tele.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Kimmo Karstoft

Gade: Elleygade 25,1

Postnr. og by: 6300 Gråsten

Telefon:

E-mail: ​kimmo@privat.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Erik Klein

Gade: Perlegade 30,1

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​e.klein@post.tele.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Flemming Kock

Gade: Kongevej 34

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​flemmingkock@c.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Camilla Kolbeck

Gade: Kongevej 80A

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail:camillakolbeck88@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: Pe

Navn: Bjarne Larsen

Gade:

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​​bhl@post9.tele.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Jørgen Lehmann

Gade: Kongevej 80A

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 27520897

E-mail: ​​thl@haugelehmann.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Mette Spile

Gade: Dyrehaven 2A

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 7443 4636

E-mail: ​​finnmette@stofanet.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Elsebeth Nielsen

Gade: Ringgade 222

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​​​​elsebeth.nielsen@bbsyd.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Sanne Nielsen

Gade: Borgmester Andersensvej 18

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 20933828

E-mail: ​​​​​sanne_nielsen10@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: Pe

Navn: Niels Rasch

Gade: Skolevej 24, V. Sottrup

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​​​​​​tand@rasch.biz

Titel: Tdl

P/K: Pe

Navn: Kitty Rasch

Gade: Skolevej 24, V. Sottrup

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​​​​​​tand@rasch.biz

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Kristina Rossen

Gade: Østerkobbel 38

Postnr. og by: 6440 Augustenborg

Telefon: 30230256

E-mail: ​​​​​​​ker@godtsmil.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Jakob Sandholdt

Gade: Skovbrynet 10

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon: 40945384

E-mail: ​​​​​​​jakobsandholdt@gmail.com

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Trine Behnke

Gade: Møllegade 35

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: trinesclausen@hotmail.com

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Birgitte Uebel

Gade: Sundhedshuset, Ringgade 168

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: ​birgitte@uebel.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Lene Vestergaard

Gade: Blæsborg 39

Postnr. og by: 6440 Augustenborg

Telefon:

E-mail: blaesborg39@gmail.com

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Mette Wedell-Wedellsborg

Gade: Goethesgade 17

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: Mette.wedell@gmail.com

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: Per Østerballe

Gade: Jernbanegade 28

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: Per.oesterballe@tdcadsl.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: ​Lone Freksen Aarøe

Gade: Nygade 8

Postnr. og by: 6300 Gråsten

Telefon:

E-mail: ​klinik@graastentand.dk

Titel: Tdl

P/K: P

Navn: ​Liv Anina Aabling

Gade: Chr. Koldsvej 2,st. th.

Postnr. og by: 6400 Sønderborg

Telefon:

E-mail: liv_aabling@hotmail.com

All rights reserved TandlægeSelskabet Alssund