Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Privatadresser

Navn: Birgit Heisterberg

Privatadresse: Toftehøj 5, 6470 Sydals

Telefon privat: 

Mobil: 2944 2040

Privat e-mail: heisterberg@stofanet.dk

Navn: Niels Rasch

Privatadresse: Lundbyesgade 16, 6400 Sønderborg

Telefon privat:7446 9966

Mobil:

Privat e-mail: nigrasch@post.tele.dk

Navn: Kitty Rasch

Privatadresse: Lundbyesgade 16, 6400 Sønderborg

Telefon privat: 7446 9966

Mobil:2015 3541

Privat e-mail: nigrasch@post.tele.dk

Navn: Birgitte Uebel

Privatadresse: Vestergade 36,6310 Broager

Telefon privat: 74441333

Mobil:30441333

Privat e-mail: birgitte@uebel.dk

Navn: Erik Klein

Privatadresse: Højskolevej 7, Rønshoved, 6340 Kruså

Telefon privat: 74608789

Mobil:40363906

Privat e-mail: e.klein@post.tele.dk

Navn: Bent Ove Jørgensen

Privatadresse: Gyden 62, Fynshav,6440 Augustenborg

Telefon privat: 74474468

Mobil:​ 

Privat e-mail: gyden62@gmail.com

Navn: Lone Bruun

Privatadresse: Blansvej 43, Bovrup, 6200 Aabenraa

Telefon privat: 74680168

Mobil:61690052

Privat e-mail: tandlone@mail.dk

Navn: Camilla Kolbeck

Privatadresse: Store Rådhusgade 2D,1.th., 6400 Sønderborg

Telefon privat:

Mobil:29702847

Privat e-mail: camillakolbeck88@hotmail.com

Navn: Sanne Nielsen

Privatadresse: Borgmester Andersensvej 18 6400 Sønderborg

Telefon privat:

Mobil:20933828

Privat e-mail: sanne_nielsen10@hotmail.com

Navn: Flemming Kock

Privatadresse: Kyshøj 29, 6470 Sydals

Telefon privat: 74415400

Mobil:22589149

Privat e-mail: ​flemmingkock@pc.dk

Navn: Kirsten Hauge

Privatadresse: Hertug Hans Vej 9

Telefon privat: 74431643

Mobil:40127643

Privat e-mail: haugelehmann@privat.dk

Navn: Kimmo Karstoft

Privatadresse: Fördebogen 41, 24955 Harrislee, Tyskland

Telefon privat:

Mobil:+4529251962

Privat e-mail: kimmo@privat.dk

Navn: Inger Buchwald

Privatadresse: Hechrenreich 1, 24955 Harrislee, Tyskland

Telefon privat: 0049 401 14683293

Mobil:0049 152 31857998

Privat e-mail: ibuchwald@hotmail.com

Navn: Jane Elmgreen Boysen

Privatadresse: Stjerneparken 27, 6300 Gråsten

Telefon privat: 22837939

Mobil:​ 

Privat e-mail: janeelmgreenboysen@gmail.com

Navn: Jørgen Lehmann

Privatadresse: Hertug Hans Vej 9

Telefon privat: 74431643

Mobil:40127643

Privat e-mail: haugelehmann@privat.dk

Navn: Lilian Steen Nicolaisen

Privatadresse: Jens Jessens Vej 6​

Telefon privat: 86151594

Mobil:25474615

Privat e-mail: andersenlilian@hotmail.com​

Navn: Lone Freksen Aarøe

Privatadresse: Bauer Landstrasse 80, 24939 Flensburg

Telefon privat:

Mobil:51272347

Privat e-mail: lone@freksen.dk

Navn: Niels Carl Freksen

Privatadresse: Bauer Landstrasse 80, 24939 Flensburg

Telefon privat:

Mobil:40624060

Privat e-mail: nc@freksen.dk

Navn: Pernille Haunsø

Privatadresse: Irmingersvej 5, 6400 Sønderborg

Telefon privat: 86198066

Mobil:29927418

Privat e-mail: ​pernille@haunsoe.dk

Navn: Mette Alfast

Privatadresse: Søbakken 6, 6430 Nordborg

Telefon privat: 74451496

Mobil:20454464

Privat e-mail: privat@mettealfast.dk

Navn: Tom Lykke-Gregersen

Privatadresse: Stjernevej 33, 6300 Gråsten

Telefon privat: 74653160

Mobil:28118442

Privat e-mail: tom@lykke-gregersen.dk​

Navn: Elizabeth Haar

Privatadresse: H.C. Ørstedsvej 15 6430 Nordborg

Telefon privat:

Mobil:26343570

Privat e-mail:

Navn: Elsebeth Lili Nielsen

Privatadresse: Ringgade 222,6400 Sønderborg

Telefon privat: 74422799

Mobil:21460308

Privat e-mail: elsebeth.nielsen@bbsyd.dk

Navn: Sandra Kjær

Privatadresse: Friheds Alle 22, 6400 Sønderborg

Telefon privat: 74449885

Mobil:30252617

Privat e-mail: frihedsalle22@gmail.com

All rights reserved TandlægeSelskabet Alssund