Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

andre e-mailadresser​

​Aabenraa: Formand Yves Vernier

E-mail: yvesvernier@mail.dk

telefon: 7461 840

Navn: ​Elisabeth Andersen

E-mail: post@elisabethanderse

Navn: ​tandlæge Finn Munkesø

E-mail: tfm11@mail.dk

Navn: tandlæge Jørn Knudsen

E-mail: mkjkmk@webspeed.dk

Navn: ​tandlæge Karin Urban

E-mail: urban@post8.tele.dk

Navn: ​tandlæge Kim Lindgreen

E-mail: storegade@os.dk

Navn: tandlæge Peter Kohberg

E-mail: kohberg@gotand.dk

Navn: tandlæge Poul Lund

E-mail: pl@mail.tele.dk

Navn: ​tandlæge Rie Christensen

E-mail: rie@tdlriechristensen.dk

Navn: tandlæge Steen Larsen

E-mail: tandsteen@mail.dk

Navn: tandlæge Yves Vernier, Formand

E-mail: yvesvernier@mail.dk

Navn: ​tandlæge Iben Kyndal

E-mail: iben.kyndal@get2net.dk

Navn: tandlægehuset i Felsted

E-mail: kontakt@tandlaegehuset-felsted.dk

Navn: ​tandlægehuset i Rødekro

E-mail: roedekro@tandlaegehuset.dk

Navn: tandlægerne Kjærsgaard og Palmgren

E-mail: tandipadborg@mail.dk

Navn: tandlægerne Lisbeth og Mogens Winther

E-mail: Tandlaegerne@Winther.mail.dk

Navn: tandlægerne Ramsherred

E-mail: jack@tanddoktor.dk

Navn: ​tandlægerne Rådhusgade

E-mail: Tandlaege@bohlke.dk

Navn: tandteamet v/tdl Bjarke Mulvad

E-mail: info@smuktsmil.nu

Navn: Overtandlæge Niels Bjørn Lendal, Den kommunale tandpleje Aabenraa

E-mail: nbl@aabenraa.dk

Tønder: Formand

Navn: Overtandlæge Keld Østergaard, Den kommunale tandpleje Tønder

E-mail: koe@toender.dk

All rights reserved TandlægeSelskabet Alssund