Til forside
Kontakt
 
Udskriv
Brugernavn:
Kodeord:

   

Privatklinikker:

 
Als Tandpleje
Louisegade 5
6440 Augustenborg
74471109
louisegade5@gmail.com
 
Dentist.dk-Augustenborg
Elmevej 1
6440 Augustenborg
74471105
augustenborg@dentist.dk
www.dentist.dk/augustenborg
 
Tandlæge Kimmo Karstoft 
Ulsnæs 6.1.1
6300 Gråsten
74651015
k@rstoft.dk
 
Helle Holm
Borggade 1
6300 Gråsten
74650044
Tanddoktoren@shiningsun.dk

Godt Smil
Perlegade 48
6400Sønderborg
44224121
sonderborg@godtsmil.dk
 


Tandlæge Mette Alfast Aps
Mads Clausens Vej 13
6430 Nordborg
74451035
Klinik@mettealfast.dk
www.mettealfast.dk
 
Tandlægehuset Høruphav
Tdl. Rui Mota
Søndre landevej 214
6470 Sydals
74415230
tandlaegeklinik.hoeruphav@gmail.com
 
Tandlægerne Carlsson og Klein
Perlegade 30
6400 Sønderborg
74423730
reception@tand-laegen.dk
mailto:www.tand-laegen.dk
 
Flemming Kock Aps
Kongevej 34
6400 Sønderborg
74421085
k2@flemmingkock.dk
www.flemmingkock.dk
 
Fremtidens Tandlæge
Asylvej 13
6400 Sønderborg
74426616
info@fremtidens-tandlaege.dk
www.fremtidenstandlaege.dk
 
Tandlæge Camilla Kolbeck
Kongevej 80A
6400 Sønderborg
74422093
tdl@camillakolbeck.dk
 
Lone Bruun
Mølby 2
6400 Sønderborg
74434383
Tandlone@mail.dk
 
Per Østerballe
Jernbanegade 28. 1.sal
6400 Sønderborg
74430090
Jernbanegade28@mail.dk
 
Sønderborg Tand

Tdl. Niels Carl Freksen
Ringgade 175
6400 Sønderborg
74423422
klinik@sonderborgtand.dk
www.sonderborgtand.dk
 
Tandlægerne Sundhedshuset
Ringgade 168 1.sal
6400 Sønderborg
74424163
Tandlaegerne@sundhedshuset.info
www.sundhedshuset.info
 
Tom Lykke Gregersen
Perlegade 13 1.sal
6400 Sønderborg
72428442
tandlaege@perletand.dk
www.perletand.dk 
 
Sønderborg Kommunale Tandpleje:
 
Gråsten
Engparken 4 
6300 Gråsten:
88724188
TKGrasten@sonderborg.dk
www.sonderborgkommune.dk
 
Nordborg
Luffes Plads 4
6430 Nordborg:
88724189
TKNordborg@sonderborg.dk
www.sonderborgkommune.dk
 
Humlehøj-Skolen 
Stråbjergvej 5
6400 Sønderborg
88724185
TKHumlehoj@sonderborg.dk
www.sonderborgkommune.dk
 
Tandreguleringshuset 
Stråbjergvej 5
6400 Sønderborg
74451040
rec@sonderborgtand.dk
www.sonderborgkommune.dk
bekirurgisk afd. Sydvestjysk sygehus
SVS-kaebekir@svs.regionsyddanmark.dk
Jens Jørgen Thorn
Jens.Thorn@svs.regionsyddanmark.dk
Odense OUH
Kæbekirurgisk afdeling
ode.k@rsyd.dk
 

 
Du kan altid logge dig på hjemmesiden og se de kommende arrangementer - program, tid og sted i kalenderen.